V heatflow® ponúkame komplexné riešenia pre vykurovanie Vašej stavby a ohrev teplej úžitkovej vody. Tak, ako pri vykurovaní heatflow® pristupujeme ku každému zákazníkovi a jeho stavbe individuálne, aj pri výbere vhodného spôsobu ohrevu teplej úžitkovej vody treba zohľadniť všetky potreby a očakávania našich zákazníkov.

Možností na ohrev teplej úžitkovej vody je viacero. Na tomto mieste dávame v spolupráci s našimi partnermi za zvýhodnenú cenu do pozornosti jednu z najefektívnejších: kombináciu heatflow® s ohrievačom teplej úžitkovej vody s tepelným čerpadlom. 

Heatflow® je celoplošný a akumulačný podlahový vykurovací systém, vyznačujúci sa vysokou účinnosťou, nízkymi prevádzkovými nákladmi, veľmi presnou a rýchlou reguláciou, ako aj bezúdržbovou a bezporuchovou prevádzkou. Vďaka svojim vlastnostiam, vytvára heatflow® podstatne vyšší tepelný a úžitkový komfort než je možné dosiahnuť s vodným podlahovým vykurovaním, a to vrátane vykurovaní využívajúcich ako zdroj ohrevu vody tepelné čerpadlo. Heatflow® tak predstavuje komfortnejší, jednoduchší a úplne bezstarostný spôsob podlahového vykurovania stavby.

Ohrievače teplej úžitkovej vody s tepelným čerpadlom výborne dopĺňajú podlahový vykurovací systém heatflow® v otázke účinného, ekonomického a jednoduchého ohrevu teplej úžitkovej vody.

Kombinácia podlahového vykurovania heatflow® a tepelného s ohrievačom teplej úžitkovej vody s tepelným čerpadlom tak spája najúčinnejší a najkomfortnejší spôsob podlahového vykurovania s účinným a ekonomickým spôsobom ohrevu teplej úžitkovej vody. Predstavuje tak účinné, jednoduché a komplexné riešenie pre Vašu stavbu.

O ohrievačoch TÚV s tepelným čerpadlom Q-TERMO GREENLINE

Ak Vám na ohrev teplej úžitkovej vody viac vyhovuje klasické riešenie prostredníctvom elektrických ohrievačov TÚV, pripravili sme pre Vás v kombinácii s heatflow® ponuku výberových elektrických ohrievačov za zvýhodnené ceny. Kontaktujte nás a my Vám radi poskytneme viac informácií.

Nezáväzná cenová ponuka

Scroll to top