S heatflow® do „A0“? Bez problémov.

Vykurovací systém heatflow® je určený pre maximalizáciu tepelného a užívateľského komfortu aj v stavbách energetickej triedy A0. V segmente podlahového vykurovania ponúka svojimi vlastnosťami to najúčinnejšie a pritom vysoko komfortné a jednoduché riešenie vr. priaznivých prevádzkových nákladov.

V heatflow® svojim zákazníkom poskytujeme odborné a komplexné riešenia pre vykurovanie budov, ohrev teplej úžitkovej vody, vetranie, chladenie a ďalšie technológie tak, aby v prvom rade naplnili individuálne potreby a očakávania každého zákazníka a jeho stavby. Splnenie kritérií pre energetickú certifikáciu budov vr. dosiahnutia energetickej triedy A0 je pritom samozrejmosťou.

Naši zákazníci si tak nielen obstarajú originál vykurovanie heatflow® bez nutnosti kompromisov v otázke voľby vykurovacieho systému do svojej stavby, ale majú výhodu, že sa pritom môžu rozhodnúť pre im najvyhovujúcejšiu kombináciu komplexných riešení zahŕňajúcich napr. ohrev teplej úžitkovej vody alebo spôsob vetrania.

Skontaktujte nás a naši odborníci Vám nezáväzne vypracujú cenovú ponuku vykurovania heatflow®, ponuku riešenia pre ohrev teplej úžitkovej vody a poskytnú Vám potrebné poradenstvo.

Energetický
certifikát

Nezáväzná cenová ponuka

Načítavam
Scroll to top